Uzun süreli seks nasıl yapılır

“Uzun süreki seks yapmak bireylerin kendi ellerindedir” size vereceğimiz uyarı ve tavsiyelerimiz sayesinde hem sevişme süresini uzatacak hemde çok daha zevkli bir seks anı yaşayabileceksiniz.

Birbirinizle konuşun

İstek ve arzuların açık şekilde birbirlerine beklentiler söylenmelidir. Sadece karşı tarafın isteği üzerine yapılacak gecede seks, karşı tarafında mutluluğunu engelleyebilir, bu durumların devamı durumunda ise karşı tarafın özellikle erkeklerin erken boşalmalarına neden olabili. bu sorunu açık tavır ve konuşmalar engelleyebilir, yapılmasını istediğiniz veya istemediğiniz şeyleri birbirine söyleyen çiftler seks hayatında daha çok zevk alırlar.

Sevişmek için ortamnızı değiştirin

Rahat ve size güven verecek bir ortam çok daha keyifli seks yapmanızı sağlar. Rahat olunmayan ve güvenli olmayan yerlerde yapılan seks çiftlerin fazla zevk almadan ve kısa süreli sevişmeler ile son bulacaktır.

Birleşmeden önceki ön sevişme süresini uzatın

Kadınları en çok mutlu eden şey birleşme öncesi yapılan ön sevişmedir. Ön sevişme süresi en az 20 dakika olmalıdır. Erkekler çabuk ve hızlı erkekn boşalma sorununu da böylelikle kontrol altına alabilir ve kadının orgazm olmasını kolaylaştırabilir. Ön sevişme süresi boyunca çiftlerin haz duyguları birbirlerine daha fazla zevk vermek için böylelikle uzayacaktır.

Fantezi kurmaktan uzak durmayın

Eskisi kadar seksden zevk ve haz almıyorsanız artık ilişkinizi monoton hale getirmişsiniz demektir. Küçük aşk oyunları ve değişik denemeler bu durumdan kurtulmanıza yarayacaktır. Bu denemelere seksi bir masaj yapmak, tahrik edici kıyafetler ile dans gösterisi sunmak, cinsek oyuncaklar, baştan çıkarıcı seksi iç çamaşırları, iç çamaşırsız giyilen gecelikler, mutfakta sevişmek, porno içerikli mesajlar atmak, seks filmleri izlemek, mum ışığında başbaşa yemek yemek, partnerize kur yapmak aklınızda kalabilecek örneklerdir.

Vücudunuzu beğenin

Vücudunu seven kişi duyduğu güvenle daha heyacanlı bir seks hatanına girecektir Mutlu bir seks hayatı için karşı tarafa saygı ve sevgi besleniyorsa o ilişki daha uzun süreli ve daha çok istek verir. Karşı tarafa duyulan sevgi onun seks hayatında da mutlu olmalı isteği yaratacağından hem değişik uygulamalar ve uzun süreli dokunuşlar sayesinde ön sevişmelerde uzayacaktır. İlişkiniz bu sayede daha ileri sürelerde devam edecektir.

Seks bir sanattır

Romantizm ve tutku seks hayatında önemlidir. Bu sayede ilişkiniz sadece birleşmeden ibaret olmaz. Yaptığınız seks bir sanat eseri elde edercesine tutkulu olmalıdır. Bu durum daha ateşli ve daha uzun süreli sevişecektir.

Cinsel güç artıran gıdalardan faydalanın

Seks anının daha mutlu ve eğlenceli olmasını istiyorsanız ne aç ne de tok durun, gaz yapan ve şişlik veren yiyeceklerden uzak durmalısınız. Cinsel gücü artıran yiyeceklerden gerekli olan kadar yemek içinizde kıpırdamaları daha fazla artıracak ve daha çok istemenize sebep olacaktır. Özellikle erkekler için kadına yapılan oral seks ıslaklık ve kokudan dolayı pek yapılmasa da cinsel performansı ve isteği artan erkek kadınını şahane bir oral seks ile doyuma ulaştırır. Doyuma ulaşan ve gözlerinde mutluluğu okunan kadın erkeğine düşünemeyeceği kadar seks oyunları oynayacaktır. Bu durum hem çifletin daha barışık hemde daha doyumlu bir ilişki yaşamalarını elde etmelerini sağlar.

Spor yapın

Spor ve egzersizler hem bedenen dinç olmanıza ve sağlıklı olmanıza sebebiyet vereceğinden cinsel performanısınızın da artmasını sağlayacaktır. Spor kan dolaşımınız kalbin daha fazla kan pompalamasını sağlayağından cinsel isteği de artıracaktır. Egzersiz ve spor yapan bireylerin, dinç ve sağlıklı olmaları nedeniyle cinsel performansları daha iyidir. Egzersiz yapan kişilerin kalp atışları arttığı ve kan dolaşımı hızlandığı için cinsel istekleri artar. Penis ve vajen etrafında yer alan pelvis taban kaslarını çalıştıran hareketler yaparak cinsel hazzı uzatmak mümkündür.

Alkol ve sigaradan uzak durmak cinsel performansınızı hem daha fazla uzatır hemde daha zinde bir seks yapmanızı sağlar.


Yazar: Gaste

Daha çoğu için, daha fazla çaba lazım !!
Sende benim gibi yazar olmak istiyorsan “Tıkla Ücretsiz Üye Ol” Hemen yazmaya başlayabilirsin.

Yorum Yap