Tecavüz videosunu sansürsüz canlı yayın yaptı

Aynı evde eğlenirken, kız arkadaşına tecavüz edildiğini gören Marina Lonina adlı genç kız, yardım edeceği yerde, olayı internetten yayınladı

‘KANIT OLSUN’ DİYE YAPMIŞ

ABD’nin, Ohio eyaletinde, Marina Lonina isimli 18 yaşındaki genç kız, 17 yaşındaki kız arkadaşına tecavüz edilirken, internetten canlı yayın yaptı. Lonina, kimliği gizli tutulan kıza, ortak arkadaşları Raymond Gates tarafından tecavüz edilirken dehşet verici anları Periscope adlı uygulamadan yayınladı. Tecavüz, adam kaçırma, cinsel saldırı ve yaşı küçük birine cinsel taciz suçlarından yargılanan Lonina’nın avukatı, genç kızın videoyu olayı kayıt altına almak için yayınladığını ileri sürdü.

KIRK YIL HAPİS YATABİLİR

KORKUNÇ olay, 27 Şubat’ta Gates’in evinde yaşandı. 17 yaşındaki kız ile Gates’in evine giden Lonina, genç kıza tecavüzü 10 dakika süren videoda naklen yayınladı. Rus asıllı ABD vatandaşı olan Lonina ve kurbanın arkadaş oldukları, videoda Lonina’nın çok kısa bir süre yardım girişiminde bulunduğunu, mağdurenin açıkça “hayır” ve “dur” diye bağırdığının görüldüğü ve Lonina’nın yayını ‘beğeni almak’ için yaptığı iddia edildi. Lonina ve Gates suçlu bulunursa 40 yıl hapis yatacaklar.

tecavuz-canli


Yazar: Gaste

Daha çoğu için, daha fazla çaba lazım !!
Sende benim gibi yazar olmak istiyorsan “Tıkla Ücretsiz Üye Ol” Hemen yazmaya başlayabilirsin.

Yorum Yap