Seksten önce yapılması gereken şeyler


Seksten önce yapılması gereken şeyler

Daha heyacanlı bir seks hayatı yaşamak istiyorsanız mutlaka bu kuralları gözden geçirin!

Uzun ilişkilerin en başında mutlu bir seks hayatı gelir. Ancak partnerlerin farkında olmadan yapılan bazı hatalar, seksi çekilmez hale getirebiliyor. Yatakta mutlu sona ulaşmak istiyorsanız, bu 5 kurala mutlaka dikkat etmelisiniz. İşte seki daha tutkulu hale getirmenize yardımcı olacak 5 şey.

Moralinizi bozacak konuları konuşmayın!

Seks öncesi asla can sıkıcı konulardan konuşmayın. Partnerinizi mutlu edecek konulardan bahsedin, iltifat edin, onu tahrik edecek kelimeleri sarfedin. Unutmayın, işitsel etmenler seksi fazlasıyla etkiler.

Seksi iç çamaşırlarını dolaptan çıkarın!

Görme duyusu oldukça önemlidir. Onu tahrik edecek iç çamaşırları giymeli, fazla ışık varsa söndürmelisiniz. Loş ışık her zaman tahrik edici olmuştur. Tercihen mum da kullanabilirsiniz.

Vücudunuz temiz tutun!

Temizliğinize dikkat etmelisiniz. Fazla ter toplayan kasık ve koltuk altı gibi yerleri traş etmeyi unutmamalısınız. Aynı zamanda seksi kokular sürmek de (tercihen partnerinizin çok sevdiği bir koku olabilir bu) tahrik edici olsa da, banyo sonrası temiz bir vücudun da tahrik ediciliği oldukça yüksektir.

Tahrik edici noktalara dikkat!

Dokunuşlar oldukça önemli. Partnerinizin hassas noktalarını keşfetmeli, gerekirse sormaktan çekinmemelisiniz. Dokunuşlarınızı genelde vücudunun dış noktalarından merkeze doğru kaydırmak tahrik edici olacaktır.

Ağız bakımı çok önemli!

Ağız kokusu boşanmaya bile neden olabiliyor. Bu sebeple en önemli maddeyi unutmayın ve mutlaka dişlerinizi fırçalayın!


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

iconss-mail info@gaste.org