BULVAR

En zevkli tahrik eden kısa süreli seks pozisyonları

En zevkli tahrik eden kısa süreli seks pozisyonları

İşler hızlı gelişebilir, yorgun olabilirsin ya da işin başından aşkındır… Böyle zamanlarda istek ve arzularınızı bastırmak yerine kısa sürede size fazlasıyla zevk verecek uzun sürmeyecek seks pozisyonları ile ilişkinize renk katabilirsiniz.

Kısıtlı sürede en zevkli tahrik eden seks pozisyonları

ayakta-pozisyon

Ayakta kadını eğerek kollarını kavrama pozisyonu
İç çamaşırlarını çıkarmaya bile vaktin yok mu? Endişelenmene gerek yok. Üstelik, aşağıya doğru eğilmek vajina duvarlarının daha da kasılmasına neden oluyor. Bu da fazladan zevk demek. Dahası da var: Bu pozisyonda partnerinin klitorisine ulaşabilmesi de oldukça kolay.


arkadan-sarma

Yan yatan kadına arkadan yan sarılma pozisyonu

Uzun ve yorucu bir günün ardından, bazen elinden gelebilecek en iyi pozisyon budur. Neden mi? Çünkü bazen sekste tembellik iyidir. Avantajı ise ten temasının maksimum seviyede olması. İyi bir sabah seksi için de tercih edebilirsin.


ata-binme-pozisyonu

Sırtüstü yatan erkeğe ata binme pozisyonu

Aceleyle yapılan her seksin orgazm ile sonuçlanması gerekmiyor. Ama aklının bir köşesinde “Mutlaka orgazm olmalıyım” düşüncesi varsa, bu pozisyon seni amacına en kestirme yoldan ulaştıracak. Maksimum penetrasyonun yanı sıra, kontrolü tamamen eline alma şansın da var. Partnerin alttan seni en seksi halinle izlerken, tepkileri de ona göre şekillenecek ve performansı artacak.


kopek-pozisyonu

Domatlma (4 ayak Köpek posizyonu)

Kentucky Üniversitesi araştırmacılarının 14.000 kadın ve erkek üzerinde uyguladıkları anketin sonuçlarına göre, doggy pozisyonu acelesi olanların tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor. Erkekler, kendi açılarından bu pozisyonun iyi bir penetrasyon ve sürtünme şansı sağladığını belirtirken, kadınlar ise G noktasının uyarılmasının avantajlarını ön plana çıkarıyor. Daha fazla zevk için vibratör de kullanabilirsin.Bir Cevap Yazın